Select Page

Mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot aplūkot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat veiktspējas/ analītisko sīkdatņu izmantošanai turpmāk norādītajiem mērķiem. Ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, izslēdziet tās saskaņā ar šī Sīkdatņu paziņojuma norādījumiem, lai sīkdatnes no šīs mājas lapas nevarētu tikt ierakstītas Jūsu ierīcē.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu ierīci mājas lapas apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes var atcerēties Jūsu preferences, uzlabot lietotāja ērtības, kā arī piemeklēt Jums piemērotākās reklāmas.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu veidi

Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes

Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu), gan pastāvīgās sīkdatnes (pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Šajā mājas lapā izmantotās sīkdatnes var iedalīt trīs kategorijās: obligāti nepieciešamās, veiktspējas un funkcionālās sīkdatnes.

Izmantošanas mērķi
Obligāti nepieciešamās Šīs sīkdatnes nepieciešamas, lai varētu pārvietoties mājas lapā un izmantot tās sniegtās iespējas.
Veiktspējas/ analītiskās sīkdatnes Šīs sīkdatnes uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto konkrēto mājas lapu, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.
Funkcionālās sīkdatnes Šīs sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties Jūsu veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu un tml.) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas.
Mērķa vai reklāmas sīkdatnes Sīkdatnes, kas nodrošina reklāmu konkrētam lietotājam, pamatojoties uz interesēm. Tiek izmantotas arī, lai limitētu apmeklētāja iespējas redzēt reklāmu, kā arī lai izmērītu reklāmas kampaņas efektivitāti.
Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes no iekārtas?

Mūsu izmantotās sīkdatnes nesatur interneta vietnes apmeklētāja personas datus un tās nevar izmantot interneta vietnes apmeklētāja personības identificēšanai. Tomēr, ja interneta vietnes apmeklētājs vēlas ierobežot (neatļaut) sīkdatņu saglabāšanu viņa iekārtā vai dzēst tajā jau saglabātas sīkdatnes, to ir iespējams izdarīt, izmantojot Interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Informācija, kā to izdarīt atkarībā no izmantotās pārlūkprogrammas, ir pieejama šeit: http://www.aboutcookies.org/Default.aspx?page=1

Vai vietne darbosies, ja es bloķēšu sīkdatnes?

Jūs varat pārlūkot Amare la Vita vietni ar bloķētām sīkdatnēm, tomēr dažas funkcijas var nedarboties.