Select Page

Permanentais grims

Permanentais grims – akcentē dabīgo skaistumu un ir noturīgs

Permanentais grims var akcentēt sejas dabīgās līnijas, skaistumu, taču arī noder, lai koriģētu dažādus defektus. Permanentais grims ieteicams, ja tiek lietotas kontaktlēcas, vai alerģijas dēļ nedrīkst lietot kosmētiku. Tas būs ērts arī ikdienā, jo ik rīta dekoratīvās kosmētikas uzklāšana patērē daudz laika, kura, kā zināms, vienmēr trūkst, turklāt ne vienmēr abas sejas puses izdodas uzkrāsot vienādi.

Permanentā grima procedūrai ir rūpīgi jāgatavojas un uzreiz pēc tās būs neliels diskomforts un ierobežojumi.

  • Svarīgi apzināties savas vēlmes – dodoties uz procedūru vismaz aptuveni vēlams zināt, kādas formas (vai tiks mainītas vai labotas formas), kādas līnijas (cik biezas vai šauras), cik spilgtu permanento grimu vēlaties.
  • Procedūrai ir jāieplāno laiks – permanentā grima procedūra ir laikietilpīga. Procedūras sākumā tiek veikta atsāpināšana. Procedūru veic tikai tad, kad klientam viss ir pilnībā skaidrs un saprotams. Pati permanentā grima procedūra un noslēdzošais posms aizņem vidēji 1,5 – 2 stundas.
  • Efekts saglabājas no trim līdz pieciem gadiem. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem – permanentā grima intensitātes, cilvēka dzīvesveida un vielmaiņas īpatnībām.

.

 

    Mūsu pakalpojumu cenas apskati šeit:

     

    Palutini sevi!