Select Page

Masāžas

Ekspress masāža (40 minūtes)

Masāžas laikā tiek masēta mugura, plecu zona, rokas, kājas no priekšpuses un aizmugures. Kompleksa masāža, kuras laikā tiek izņemtas visas nosauktās zonas. Veicina asinsrites cirkulāciju, uzmundrina ķermeni.

Klasiskā pilna ķermeņa masāža (60 minūtes)

Masāžas laikā uzlabojas asinsrite un limfas tece organismā, tiek uzlabota vielmaiņa, novērsts muskuļu saspringums, sniegta vispārēja relaksācija, kā arī tiek noņemts ikdienā uzkrājušais stress.

Klasiskā muguras masāža (35 minūtes)

Muguras masāža tiek veikta visai mugurai, iekļaujot šajā masāžā arī apkakles zonas un sēžas muskuļu masāžu. Muguras masāža ir spēcīgāka, piemērota lielāka muskuļu tonusa novēršanai, rūpīgi atbrīvo muguras audus no stresa un saspringuma. Šis masāžas veids vislabāk no citiem iedarbojas uz muskuļiem – palielina muskuļu elastību un spēku.

Vakuummasāža (40 – 60 minūtes)

Vakuummasāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu un tauku nogulsnējumu likvidēšanu. Tās pamatā ir metode, kas balstīta uz ādas receptoru kairinājumu ar retinātu gaisu, jeb vakuumu. Masāžas laikā vakuums iesūc īpašā kolbā nelielu ādas laukumu. Vakuummasāžas rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas tece, notiek mehāniska tauku šūnu šķelšana, aktivizējas ādas elpošana, vielmaiņa un vielmaiņas procesa galaproduktu jeb šlakvielu izvadīšana no organisma. Samazinoties tauku šūnu apjomam, āda kļūst gluda un stingra, paaugstinās tās tonuss un elastība. Vakuums izraisa lielu asins plūdumu audos. Vakuummasāžas laikā var sajust mērenas sāpes, dedzināšanu un siltumu. Apstrādātajās zonās ir iespējami nelieli zilumi, kas izzudīs dažu dienu laikā.

Ajurvēdas masāža “Saundarya” (1 stunda 30 minūtes)

Vārds “ajurvēda” ir cēlies no sanskrita valodas un nozīmē – dzīves zinātne.

Saundarya masāžas mērķis ir atjaunot līdzsvaru, radot ķermeņa un gara harmoniju. Masāžas iedarbība ir dziļa relaksācija, līdzsvaro cilvēka enerģijas plūsmu, labvēlīgi iedarbojas uz smadzeņu emocionālajiem centriem, noņem stresu un nogurumu, kopumā uzlabo ķermeņa un gara veselības stāvokli.

Masāžas laikā tiek masēts viss ķermenis. Visas kustības ir lēnas, vieglas un plūstošas, kuru laikā ķermenis pilnībā atbrīvojas. Masāžas laikā uz muguras tiek uzklāta maska, kuras sastāvā ir dabīgie austrumu līdzekļi – rīsu milti, zirņu milti, kurkuma, baziliks, ingvers, kanēlis, muskatrieksts un sandalkoka pulveris. Maska kopumā attīra ādu, padara to gludu un mīkstu, uzlabo asinsriti, sasilda, atslābina muskuļus.

Klūgu slotu masāža (25 minūtes)

Masāžas tehnika, kurā tiek izmantotas kārklu vai bambusa slotiņas. Tās abas veic vienādu funkciju – caur  mūsu ķermeni vada skaņas un pieskārienu vibrāciju un iedarbība notiek pat līdz dziļāko muskuļu slāņiem. Šis masāžas veids uzlabo vielmaiņu, asinsriti un ir lielisks pretcelulīta profilakses līdzeklis.

Vasaras sezonā tiek papildus pielietotas smilgu un auzu slotiņas, lai dažādotu skaņas un sajūtas, kas plūst cauri ķermenim.

Mūsu pakalpojumu cenas apskati šeit:

 

Palutini sevi!