Select Page

Pakalpojumi

Mūsu salonā vari atrast plašu pakalpojumu piedāvājumu ikvienai vajadzībai un vēlmei.
Sazinies ar mums, un nāc palutini sevi!

Sejas kopšanas procedūras

Veicot klasiskās vai aparātu kosmetoloģijas procedūras, rūpīgi tiek izvēlēti katrai procedūrai nepieciešamie produkti un aktīvās vielas, lai veiktu tieši  Jums piemērotāko sejas kopšanas procedūru, mūsu kosmētiķi procedūras sākumā novērtēs Jūsu sejas ādu un piedāvās tādu procedūru, kas piemērota tieši Jums.

Masāžas

Relaksācija un labsajūta saspringtam ķermenim un garam. Masāža ir pieskārienu sistēma, kurā katrs pieskāriens baro ķermeni, prātu, dvēseli…

Fito zālīšu muca

Fito zālīšu muca ir mini pirts, kura ir paredzēta tvaiku terapijai – iedarbojas uz ķermeni ar tvaiku, tvaiku temperatūra ir no 40 – 50° C. Tvaiku sastāvs ir regulējams ar zālīšu uzlējumu palīdzību, kas tiek piemērots noteiktam mērķim – ādai, locītavām, mugurkaulam un uz organismu kopumā. Procedūra tiek piemērota gan pēc ārsta ietekuma, gan arī pašrelaksācijai un ķermeņa atveseļošanai kopumā. Fito zālīšu muca tiek izmantota arī ķermeņa relaksācijai pirms masāžas.

Zivtiņu pedikīrs

Garra Rufa zivtiņu pīlings un mikromasāža. Zivtiņu pīlings ir nesāpīgs un ļoti efektīvs – tavas pēdiņas būs maigas un gludas. Mikromasāža veicina ādas vispārējo asins cirkulāciju, paātrinās ādas pašatjaunošanās funkcijas. Zivtiņu mutes dobums darbojas kā skrubis, kas skar tikai atmirušo ādu. Pēc procedūras āda kļūst elastīgāka un gludāka. Procedūras laikā āda atjaunojas. Pēc vairākām procedūrām āda kļūst mīksta un maiga kā bērnam.

Permanentais grims

Permanentais grims – akcentē dabīgo skaistumu un ir noturīgs. 

Permanentais grims var akcentēt sejas dabīgās līnijas, skaistumu, taču arī noder, lai koriģētu dažādus defektus. Permanentais grims ieteicams, ja tiek lietotas kontaktlēcas, vai alerģijas dēļ nedrīkst lietot kosmētiku. Tas būs ērts arī ikdienā, jo ik rīta dekoratīvās kosmētikas uzklāšana patērē daudz laika, kura, kā zināms, vienmēr trūkst, turklāt ne vienmēr abas sejas puses izdodas uzkrāsot vienādi.

Manikīrs un pedikīrs

Labi kopti nagi – atslēga uz panākumiem un sievišķīgu skaistumu. Manikīrs un pedikīrs piedod kārtīgumu un eleganci rokām, kā arī skaistu tēlu. Mūsu nagu meistari piedāvā veikt klasisko manikīru, manikīru ar gēllaku, gēla pieaudzēšanu. Klasiskā manikīra laikā tiek veikta nagu garuma un formas korekcija, par kuru vienojas, vadoties no klientu vēlmēm, un speciālista ieteikumiem.

Solārijs

Intensīvs solārijs “Ergoline Turbo Power 600”

Jaunākās paaudzes “Ergoline” solārijs, kas nodrošina ideālu sauļošanās rezultātu, labi pārskatāmais vadības panelis ar paskaidrojošiem simboliem nodrošina vieglu solārija vadību. Ultraspēcīgas 180W lampas garantē ātru un fantastiski vienmērīgu iedegumu. Klimata kontrole ļauj regulēt vidi solārijā 18°-30°C apmplitūdā.

Frizieris

Vaksācija

Vaksācija ir vispopulārākā procedūra, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma, izraujot to ar visu mata sakni. Vaksācijas rezultātā āda ir gluda, skaista un kopta, pēc kuras matiņi ataug plānāki un retāki.

 

Palutini sevi!